• 09 مرداد 1400
  • 12:02

بازدید مدیرکل از مجموعه گردشگری و اقامتگاه بوم‌گردی ماه‌سو

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، روز شنبه ۱۴ تیر، مدیرکل و معاون گردشگری از مجموعه گردشگری و اقامتگاه بوم‌گردی ما‌ه‌سو در بندرانزلی بازدید کردند.
اقامتگاه بوم‌گردی ماه‌سو در فضایی به مساحت ۱۰ هزارمترمربع و با هدف ارائه خدمات میزبانی و گردشگری از سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرده‌است.

بوم‌گردی ماه‌سو فاصله زیادی با مرکز شهر بندرانزلی ندارد و فاصله آن تا مرکز استان گیلان یعنی شهر رشت هم ۳۰ کیلومتر است. این مجتمع به تالاب انزلی و دریا نیز دسترسی بسیار راحتی دارد.در حال حاضر مجموعه ماه‌سو دارای ۱۱ واحد اقامتی با امکانات کامل، رستوران، آلاچیق‌ در فضای باغ، استخر ماهی، سالن پذیرایی، باغچه محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی، فضای بازی کودک  و مزرعه حیوانات است و در طراحی فضای سبز آن بیش از صدها گل و گیاه با توضیحات و شناسنامه وجود دارد.
اقامتگاه‌های بوم‌گردی ماه‌سو به سبک و سیاق سنتی ساخته شده‌اند اما امکانات رفاهی و بهداشتی کامل در همه واحدها به صورت اختصاصی  وجود دارد.تجربه زندگی روستایی در فضایی امروزی فرصتی‌ست که در اختیار مهمانان و گردشگران در این‌ بوم‌گردی است.همچنین این بوم‌گردی علاوه بر ایجاد فضایی متنوع در داخل مجموعه، تورها‌ی متنوعی به نقاط مختلف استان را نیز برگزار می‌کند.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار