• 06 بهمن 1400
  • 01:42

پیام تبریک مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان

مسعود حلاج‌پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در پیامی فرارسیدن روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

مسعود حلاج‌پور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در پیامی فرارسیدن روز بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در روز 4 آذرماه 1400، مسعود حلاج‌پور در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را تبریک گفت.

در پیام مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان آمده است؛

بسیج، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند. «حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دامه برکاته 1376/09/05»

با گذشت چهار دهه از صدور فرمان تشکیل مردمی‌ترین نهاد انقلابی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، اینک اقتدار بسیج در عرصه‌های گوناگون علمی، اجرایی و دفاعی به نحو احسن به منصه ظهور رسیده است.

شجره طبیه ایثار و شهامت نیروی بسیج به عنوان یکی از نخستین مجموعه‌های مردم‌نهاد انقلابی با دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی در دوران شکوهمند هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرید و این مسیر تا به اکنون در زمینه‌های گوناگون دفاعی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نیز ادامه‌دار بوده است.

پیشتازی بسیج که در بیانات حضرت امام خمینی (ره) لشکر مخلص خدا تعبیر شده، در خدمت به محرومین و اقتدار در برابر تهدیدات و توطئه‌ها همواره موجب دلگرمی مردم بوده است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج را به رهپویان این مکتب متعالی تبریک گفته و سربلندی تمامی بسیجیان عزیز و افتخارآفرین را از خداوند متعال آرزومندم.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار