• 09 مرداد 1400
  • 01:44

دعوت مدیرکل از همکاران و خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان، مسعود حلاج‌پور در روز 26 خردادماه 1400، با ارسال پیامی از همکاران و خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان دعوت کرد تا با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا بار دیگر، حماسه‌ای جاودانه را خلق نمایند.

متن پیام مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان؛

بسمه تعالی

:مقام معظم رهبری

.انتخابات در یک روز انجام می شود و  اما اثر آن تا چند سال باقی می ماند

 

الحمدا... همواره ملت بزرگ و شریف ایران پس از انقلاب اسلامی با صلابت و شجاعت در جهت حفظ آرمان های نظام و حراست از کیان و عزت ایران اسلامی ایستادگی نموده و با هوشیاری ، اتحاد و مقاومت خود ، توطئه ها و نقشه های پلید دشمنان را نقش بر آب ساخته است و خواب و خیال خام تضعیف اقتدار و پیشرفت کشور را برای معاندین و بدخواهان به تعبیری وارونه بدل کرده اند.

یقیناً ملت بزرگ ایران اسلامی با تأسی از وصایای جاودانه و ارزشمند حضرت امام(ره) و در پرتو تبعیت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای خواهد توانست حماسه ای دیگر بیافریند.

بدین وسیله از عموم مردم همیشه در صحنه گیلان شهید پرور، این گنجینه طبیعت و تمدن و به طور ویژه از همکاران محترم و تمامی اعضای خانواده بزرگ میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی  دعوت می گردد تا با حضور باشکوه خود در روز 28 خرداد پای صندوق های رای، حماسه دیگری را خلق نمایند. ان شاءالله با مشارکت در انتخاب رییس جمهوری مقتدر، عادل و اصلح و انتخاب اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها، تجدید بیعت با آرمان های مقدس بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه مان نمایند. 

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان گیلان

حلاج پور

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار