• 31 شهریور 1400
  • 11:30

پیام تسلیت مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به مناسبت درگذشت همکار گرامی جناب آقای ابوالفضل چگینی

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان، در روز 8 خردادماه، مسعود حلاج‌پور، مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان در پیامی درگذشت ناگهانی جناب آقای ابوالفضل چگینی را به همکاران، جامعه بزرگ میراث‌فرهنگی استان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است؛

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَنِ ٱلرَّحِيمِ

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ (سوره بقره- آیه 156)

با نهایت تأسف و تأثر، درگذشت ناگهانی جناب آقای ابوالفضل گودرزوند چگینی، برادر و همکار ارجمندمان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان را به تمامی همکاران، خانواده عزیز ایشان و جامعه بزرگ میراث‌فرهنگی گیلان تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک، فقدان این همکار وظیفه‌شناس و پرتلاش،  جبران‌ناپذیر بوده و یاد و خاطره ایشان در قلب تمامی همکارانمان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به یادگار خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی از تمامی همکاران اداره کل، از خداوند منان، برای آن عزیز سفرکرده غفران واسعه الهی و برای خانواده محترم ایشان و نیز نماینده مردم شریف شهرستان رودبار جناب آقای دکتر مهرداد گودرزوند چگینی صبری جمیل و اجری جزیل مسألت دارم.

مسعود حلاج‌پور

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان

به این خبر امتیاز دهید :