• 08 مرداد 1400
  • 11:56

دیدار نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی‌‌‌، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان

نشست مشترک نماینده شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان در دفتر مدیرکل برگزار شد.

نشست مشترک نماینده شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان در دفتر مدیرکل برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان در روز 11 فروردین‌ماه مسعود حلاج‌پور در این دیدار ، با تبریک فرا رسیدن نوروز و روز جمهوری اسلامی، از زحمات دکتر چگینی در طی ماه‌های منتهی به پایان سال 99 در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان زحمات دکتر چگینی در کمیسیون تلفیق را در راستای تصویب کلیات بودجه سال 1400 بسیار پررنگ برشمرد و آن را موجب ارتقاء جایگاه بودجه تملک دارایی‌هایی سرمایه‌ای وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در قانون بودجه سال 1400 و افزایش بی‌سابقه 4 هزار‌ میلیارد تومانی آن توصیف کرد.

مسعود حلاج‌پور با ابراز امیدواری نسبت به تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در سال جاری گفت: «اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان در تلاش‌ است تا با تکرار موفقیت‌های سال 1399 سال موفقی را در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری پایدار و صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان رقم بزند.»

دکتر چگینی نیز در این نشست از زحمات مدیرکل و همکاران ایشان در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان در طی سال گذشته تقدیر و تشکر بعمل آورد.

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار