• 09 مرداد 1400
  • 01:35

در سومین روز نوروز مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گیلان بمنظور بررسی نحوه رعایت دستورالعمل های بهداشتی از تاسیسات گردشگری استان بازدید کرد

مديركل ميراث فرهنگي گردشگری و صنایع دستی و دبير ستاد اجرايي خدمات سفر گیلان از دبیرخانه ستاد خدمات سفر و برخی از تاسیسات گردشگری استان در سومین روز سال 1400 بازدیدکرد.

مديركل ميراث فرهنگي گردشگری و صنایع دستی و دبير ستاد اجرايي خدمات سفر گیلان از دبیرخانه ستاد خدمات سفر و برخی از تاسیسات گردشگری استان در سومین روز سال 1400 بازدیدکرد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی 1400 گیلان  مسعود حلاج پور مدير كل ميراث فرهنگي گردشگری و صنایع دستی و دبير ستاد اجرايي خدمات سفر گیلان به همراه حمید آذرپور معاون گردشگری استان به منظور بررسی  وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با مسئولین تشکل های گردشگری دیدار و از تعدادی از تاسيسات گردشگری و پذیرایی استان، موزه‌ی باستان شناسی رشت و  نيز کمیته های دبیرخانه ستاد خدمات سفر گیلان بازديد و از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی اظهار رضايت كرد.

حلاج پور در نشست با اعضای این ستاد تبیین سیاست های ستاد با تاکید بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض با تاسیسات گردشگری متخلف به ضرورت خدمت رساني شايسته و مطلوبتر به مسافران نوروزي اشاره کرد و گفت: « با توجه به گردشگرپذیر بودن استان گیلان و سابقه درخشان تاسیسات گردشگری استان گیلان و نیز با آموزش های تخصصی و بهداشتی معاونت گردشگری استان به واحد های تحت پوشش و مجاز در سال گذشته خوشبختانه شاهد رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی در  این واحد ها هستیم. اما با توجه به ضرورت و اهمیت موضوع که با سلامت هموطنان‌مان به طور مستقیم در ارتباط است دقت و سرعت عمل و برخورد قاطعانه ناظران و کارشناسان اداره‌کل در این ایام در دستور کار ستاد قرار گرفته است. لازم به ذکر است بازدید های نظارتی شامل حرکت های دسته جمعی غیرمجاز و تور های گردشگری که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند می شود و بطور قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد شد.»

به این خبر امتیاز دهید :

آخرین اخبار