• 31 شهریور 1400
  • 11:09

پیام مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر

مسعود حلاج‌پور با صدور پیامی فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

مسعود حلاج‌پور با صدور پیامی فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، مسعود حلاج‌پور در پیامی فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد روزهای شکوه‌مند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه‌ساله یادآور حماسه‌ی شکوه‌مند خیزش مردم قهرمان ایران اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت آیت‌الله خمینی (ره) بر علیه ظلم و جور حاکمان ستم‌شاهی است. مردمی که فریاد آزادی‌خواهی خود را که نشأت گرفته از تجلی‌ نور معنویت بر قلوب این ملت بزرگ بوده است را به گوش جهانیان رسانده و به راستی به عنوان نماد ظلم‌ستیزی، حق طلبی و ایستادگی مقابل ظالمان در تاریخ ماندگار شدند.

سالگرد این روزهای خجسته و مبارک مجالی است ارزشمند برای تجدید پیمان با آرمان‌ها و تفکرات بزرگ‌مردمانی که با از خودگذشتگی خود میراث ارزشمند آزادی و استقلال را به نسل‌های بعدی هدیه داده‌اند.

اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر را به محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، مردم شریف و آزاده‌ی ایران تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات و سرافرازی ایران اسلامی را در تمامی عرصه‌ها را مسألت دارد.

به این خبر امتیاز دهید :