FA | EN | RSS

دوشنبه, 29 مرداد 1397

خودکفایی اقتصادی در گیلان در گرو رفع موانع سرمایه گذاریست

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛رفع موانع سرمایه گذاری را موجب به چرخش درآمدن چرخه های اقتصاد،تولید و اشتغال استان و در نهایت خودکفایی اقتصادی خواند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان؛پیش از ظهر امروز رضا علیزاده و معاونین ایشان با مدیر امور شعب بانک رفاه استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در راستای بررسی موانع و رفع مشکلات سرمایه گذاری حوزه گردشگری برگزار شد،رضا علیزاده بر نقش حمایت های بانکی در رشد سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی تاکید کرد و اظهار نمود:حمایت از بخش خصوصی در واقع تلاشی برای فراهم آوردن زیرساخت های گردشگری و توسعه این صنعت رو به رشد است.

وی با بیان اینکه طی سالهای اخیر گیلان جایگاه مناسبی در حوزه جذب گردشگر را به خود اختصاص داده،این مهم را مرهون حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و نیز حمایت های نهادهای دولتی این استان خواند.

این مسئول تصریح کرد:رفع موانع سرمایه گذاری چرخه های اقتصاد، تولید و اشتغال را به دنبال دارد و استان را به سمت خودکفایی سوق  خواهد داد.

علیزاده به بررسی پروژه های گردشگری استان پرداخت و با بیان اینکه برخی از این پروژه ها با موانع بانکی روبرو هستند خواستار رفع مشکلات موجود تا رسیدن به بالندگی اقتصادی در آنها شد.