FA | EN | RSS

دوشنبه, 04 تیر 1397

تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی میراث فرهنگی گیلان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان و رییس سازمان برنامه و بودجه استان با یکدیگر دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، رضا علیزاده در جریان نشستی که در این اداره کل برگزار شد با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام افزود: همگرایی دستگاه های اجرایی در فضای تعاملی نزدیک در مسیر تحقق اهداف تعیین شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در ادامه این جلسه که با بررسی وضعیت پیشرفت و نحوه تخصیص اعتبار به منظور تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام همراه بود، با اشاره به لزوم ارتقای سطح کمی و کیفی تاسیسات گردشگری خاطرنشان کرد: تحقق این مهم نیازمند بسترسازی و تعامل با بخش خصوصی بوده که در این خصوص فعالیت های قابل ملاحظه ای صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه طی سالهای اخیر گیلان جایگاه مناسبی در حوزه جذب گردشگر را به خود اختصاص داده، این مهم را مرهون حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و نیز حمایت های نهادهای دولتی این استان خواند.

علیزاده از ظرفیت های فراوان حوزه گردشگری گیلان گفت و درک مزیت ها، پرکردن حلقه های مفقوده و نیز رفع موانع موجود در مسیر توسعه استان را در بهبود وضعیت زیرساخت پروژه ها و نیز فراهم ساختن زمینه سرمایه گذاری های جدید مورد تاکید قرار داد.

وی به طور کلی وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه های گیلان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اقدامات و پیگیری های صورت گرفته می توان سال موفقیت آمیزی را برای گیلان در سال 95 متصور بود.