FA | EN | RSS

پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397

رفع موانع سرمایه گذاری گیلان را به سمت خودکفایی سوق می دهد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان: رفع موانع سرمایه گذاری چرخه های اقتصاد، تولید و اشتغال را به دنبال دارد و استان را به سمت خودکفایی سوق  خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان ؛ روز گذشته رضا علیزاده و مدیر امور شعب بانک ملی استان به همراه کارشناسان حوزه اعتباری دو دستگاه با یکدیگر دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که در راستای بررسی موانع و رفع مشکلات سرمایه گذاری حوزه گردشگری برگزار شد، رضا علیزاده بر نقش حمایت های بانکی در رشد سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی تاکید کرد و اظهار نمود: حمایت از بخش خصوصی در واقع تلاشی برای فراهم آوردن زیرساخت های گردشگری و توسعه این صنعت رو به رشد است.

وی با بیان اینکه طی سالهای اخیر گیلان جایگاه مناسبی در حوزه جذب گردشگر را به خود اختصاص داده، این مهم را مرهون حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و نیز حمایت های نهادهای دولتی این استان خواند.

این مسئول تصریح کرد: رفع موانع سرمایه گذاری چرخه های اقتصاد، تولید و اشتغال را به دنبال دارد و استان را به سمت خودکفایی سوق  خواهد داد.

علیزاده به بررسی پروژه های گردشگری استان پرداخت و با بیان اینکه برخی از این پروژه ها با موانع بانکی روبرو هستند خواستار رفع مشکلات موجود تا رسیدن به بالندگی اقتصادی در آنها شد.

بازدید مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان و مدیر امور شعب بانک استان از برخی پروژه های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و صنایع دستی پایان بخش این دیدار بود.