FA | EN | RSS

یکشنبه, 28 مرداد 1397

ماسال؛ غرق در شوق و نشاط گردشگران تابستانی

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماسال گفت: همزمان با تعطیلات عید فطر بیش از پنجاه هزار مسافر به ماسال سفر کردند.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان؛ حمید الخاص‌پور در تشریح این خبر اظهار داشت: همزمان با تعطیلات عید فطر بالغ بر ۵۰هزار مسافر به ماسال سفر کردند.

وی با اشاره به بحث اسکان به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات ارائه شده به مسافران، افزود: هم اکنون 10واحداقامت پذیرایی و 35خانه مسافر ساماندهی شده در ماسال فعالیت می‌کنند که به مسافران و گردشگران خدمات مناسبی ارائه می‌دهند.

این مسئول با بیان اینکه در این ایام بیش از 20 هزار مسافر در واحدهای مذکور ساماندهی شدند، گفت: در این ایام نظارت دقیق بر نحوه عملکرد نهادهای خدماتی به مسافران انجام شد.

الخاص‌پور با بیان اینکه بالا بردن خدمات به مسافران یک اصل ضروری در پایدار کردن صنعت توریسم است، تصریح کرد: این اقدام در ترغیب سفر مجدد گردشگران تاثیر مستقیم و بسزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان ماسال با داشتن مناظر زیبا و مواهب طبیعی به قطب گردشگری استان تبدیل شده است و سالانه مسافران و گردشگران زیادیبه این شهر مسافرت می‌کنند.

رئیس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی ماسال اظهارکرد: ماسال از جمله شهرستان‌های هدف مسافران در ایام تعطیلات است و این شهرستان در فصل بهار و تابستان جزء شهرهای برتر در جذب و اقامت مسافران و گردشگران است.