FA | EN | RSS

یکشنبه, 28 مرداد 1397

بارش خفیف برف در محور اسالم به خلخال / محور رشت‌ ـ قزوین پرتردد است

مهیار رستگار در حاشیه بازدید از منطقه فومنات اظهار کرد: تردد در این محور و بیشتر جاده‌های گیلان پرتردد است.

 

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گیلان، فرمانده پلیس راه گیلان پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از منطقه فومنات اظهار کرد: تردد در این محور و بیشتر جاده‌های گیلان پرتردد است.

وی دو محور رشت‌‌ ـ‌ قزوین و رشت‌ ـ‌ چابکسر را پرتردد خواند و گفت: بر اثر بارندگی سطح بیشتر جاده‌ها لغزنده است که این امر بر سرعت عبور و مرور تاثیر می‌گذارد و موجب کندی در آن می‌شود.

فرمانده پلیس راه گیلان عبور و مرور در محورهای کوهستانی و مسیرهای گردشگری گیلان را زیاد دانست و تصریح کرد: محورهای کوهستانی امانند امامزاده ابراهیم (ع) شفت، ماسوله و دیلمان پرحجم است.

وی با بیان اینکه محور اسالم به خلخال از مسیرهای پرتردد است، خاطرنشان کرد: محور اسالم به خلخال به دلیل ریزش خفیف برف لغزنده است و رانندگان برای احتیاط بیشتر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

رستگار با اشاره به اینکه امروز شاهد تعداد زیاد خروجی‌ از استان هستیم، یادآور شد: خروجی‌ها به ویژه در محور رشت‌ ـ‌ قزوین موجب ترافیک سنگین اما روان شده ضمن اینکه تعداد زیادی از مسافران نیز در حال ورود به گیلان هستند.

وی رعایت قوانین رانندگی را مورد تاکید رانندگان قرار داد و متذکر شد: رانندگان با صبر و حوصله رانندگی کنند و از مسیرهای سفر خود لذت ببرند.