FA | EN | RSS

یکشنبه, 28 مرداد 1397

بازدید مسئولین از خدمت رسانی به گردشگران نوروزی شهرستان رضوانشهر

فرماندار، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ،فرمانده نیروی انتظامی و سایر مسئولین عضو ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رضوانشهر از وضعیت خدمات رسانی به گردشگران بازدید نمودند.

 

 

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات اداره کل میرا ث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان، رییس ،دبیر و سایر اعضای عضو ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رضوانشهر باهمراهی دکتر خصوصی مدیر کل هلال احمر استان از تاسیسات اقامتی و پذیرایی ،ایستگاهها و فروشگاههای عرضه محصولات صنایع دستی، فروشگاههای عرضه مواد غذایی، اسکان مدارس ،چادرهای هلال احمرو ایستگاههای نیروی انتظامی و سایر مراکز خدمات رسان به گردشگران به صورت مشترک بازدید نمودند.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رضوانشهرگفت: امسال نیز طبق روال سال گذشته و با استفاده از تجربیاتی که در امر بر نامه ریزی و اجرای فعالیتهای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان رضوانشهر به دست آمده بود، این ستاد با تشکیل جلسات و نشست هایی با حضور دستگاههای اجرایی  عضو ستاد برنامه های را پیش بینی نموده بود.

منصور هادی پور افزود:بازدید مشترک مسئولین از نحوه ی خدمات رسانی به گردشگران در دستور کار ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان قرار گرفت و با توجه به تدابیری که در این زمینه اتخاذ شده است : سطح همکاریهای دستگاههای عضو ستاد بسیار مطلوب است و کلیه دستگاههای عضو ستاد نسبت به اطلاع رسانی فعالیت های خود همکاری بسیار خوبی با دبیر خانه ستاد دارند.

وی تصریح کرد :هدف از این بازدیدهای مشترک، کنترل کیفیت و کمیت خدمات رسانیو جلوگیری از کم فروشی و گرانفروشی به گردشگران  نوروزی می باشد.